Dom 3 pokoi 175 m² Latsia, Cypr

Latsia, Cypr, Nikozja
$411,947
$2,354/m²
;
In CRM: 62837
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 31.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    175 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    261 m²

Opis

Nowy nowoczesny projekt położony w cichej okolicy w Latsji, Nikozja. Bardzo blisko od centrum Nikozji i 5 minut od autostrady. Projekt składa się z 2 domów. Każda rezydencja posiada 3 sypialnie i 1 biuro, a także WC gości na parterze. Główne cechy Budowa efektywna energetycznie Wysokiej jakości urządzenia domowe Przestrzeń dla systemu fotowoltaicznego Ogród prywatny Prywatne pomieszczenia magazynowe Prywatne miejsca parkingowe Nadzór z kamerami CCTV Przepis na klimatyzację we wszystkich pokojach Ogrzewanie podłogowe Dostępność Dom 3 + 1 sypialnie Powierzchnia wewnętrzna 175 m2 Powierzchnia działki 261 m2 Cena 359.000 euro plus VAT Dom 3 + 1 sypialnie Powierzchnia wewnętrzna 180 m2 Powierzchnia działki 261 m2 Cena 369.000 euro plus VAT Data zakończenia: 2027 r.