Mieszkanie 2 pokoi 111 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$349,345
$3,147/m²
;
In CRM: 62247
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.03.2026

Cena za m²
    $3,147/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    111 m²

Opis

Przestronny apartament dwuosobowy z dużym balkonem w Universal, Pafos. Położony w popularnym Uniwersalnym obszarze Pafos, ten dobrze utrzymany 2-sypialnia, 2-łazienka apartament oferuje komfortowe życie w spokojnym kompleksie mieszkalnym z pięknymi dojrzałymi ogrodami. Apartament posiada wewnętrzną powierzchnię 85 m2 i całkowitą powierzchnię 123 m2, zapewniając jasny i praktyczny układ. Jedną z cech charakterystycznych obiektu jest wyjątkowo duża przestrzeń balkonowa o powierzchni około 60 m ², w tym 26 m ² pokryty i 34 m ² odkryty, idealny do jedzenia na świeżym powietrzu, relaksujący lub rozrywkowy podczas korzystania z pięknych widoki na ogród. Obiekt położony jest w dobrze utrzymanym kompleksie oferującym wspólny basen otoczony bujnymi, dojrzałymi ogrodami krajobrazowymi, tworząc spokojne środowisko dla mieszkańców. Sypialnie: 2 Kąpiele: 2 Powierzchnia wewnętrzna: 85 m2 Powierzchnia pokryta: 123 m2 Balkon: 60 m2 (26 m2 pokryte + 34 m2 odkryte) Wspólne baseny i ogrody dojrzałych Pokryty prywatny parking Nieruchomość jest pusta i przeglądania można zorganizować w każdej chwili.