Willa 4 pokoi 485 m² Konia, Cypr

Konia, Cypr, Konia
$4,05M
$8,341/m²
;
In CRM: 242398
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    485 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    900 m²

Opis

Wyjątkowa luksusowa willa położona na 900 m ² działce w cichym culu- de- sac w prestiżowej Konia - Anavargos obszarze Pafos, oferując zapierające dech w piersiach widoki na morze i góry oraz nierozległy styl życia prywatności, komfortu i elegancji. Obiekt posiada powierzchnię 485 m ², w tym 310 m ² rafinowanej powierzchni mieszkalnej, 35 m ² pokrytej werandą i 110 m ² niepokrytych werand, płynnie mieszając życie wewnątrz i na zewnątrz. Willa zaprojektowana zarówno dla relaksu, jak i rozrywki, posiada cztery przestronne sypialnie, cztery toalety i jedną dodatkową łazienkę, ukończoną na wysokim poziomie. Rezydencja ta jest wyposażona w imponującą gamę luksusowych udogodnień, w tym prywatną siłownię, saunę, pokój bilardowy i kino in- house, a zaawansowane technologie, takie jak inteligentny system domu, ogrzewanie podłogowe i klimatyzację VRV zapewnia całoroczny komfort. Kominek dodaje ciepło i charakter do przestrzeni mieszkalnej. Obszary zewnętrzne są równie spektakularne, wyposażone w prywatny basen, kino przy basenie, obszar grill, fontanna dekoracyjna i dwa wodospady, tworząc prawdziwie resort-styl atmosfery idealny do rozrywki lub spokojnego życia. Dodatkową wartością jest oddzielny dom studyjny o powierzchni 30 m ², idealny dla gości, personelu lub dodatkowego użytku prywatnego. Położony w jednym z najbardziej pożądanych miejsc mieszkalnych Pafos, willa ta oferuje doskonałą równowagę spokojnej odosobnienia i łatwy dostęp do miasta, udogodnienia i głównych połączeń drogowych. Rzadka okazja do posiadania nieruchomości deklaracji, która łączy luksusowe życie, cutting- edge komfort i wyjątkowe widoki w jednym niezwykłym domu.