Penthouse z 2 sypialniami 96 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$301,347
$3,139/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Cena za m²
    $3,139/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    96 m²

Opis

Wielki nowoczesny blok apartamentowy składający się z 1 sypialni, 2 sypialnie i 3 apartamenty sypialne. Zaledwie 2 minuty jazdy od plaży lub 5 minut jazdy. W odległości spaceru do wielu udogodnień, w tym supermarketów, obiektów medycznych, restauracji i wiele innych. Świetna lokalizacja, bardzo dobra dla inwestycji. Ta jednostka posiada ogród dachowy o powierzchni 44 metrów kwadratowych. Dostawa: listopad 2026

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?