Mieszkanie 2 pokoi 91 m² Sotira, Cypr

Sotira, Cypr
$210,564
$2,314/m²
;
Data aktualizacji: 9.11.2025

Cena za m²
    $2,314/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    91 m²

Opis

W malowniczej miejscowości Sotira, położonej w regionie Famagusta, gdzie panuje atmosfera odosobnienia i pokoju, znajduje się nowoczesny dwupiętrowy kompleks mieszkalny oferujący stylowe dwu- i trzypokojowe apartamenty. Projekt ten jest idealny dla tych, którzy marzą o komfortowym życiu w kraju w harmonii z naturą, podczas gdy tylko pięć minut jazdy od wszystkich niezbędnej infrastruktury: szkoły, sklepy, banki i tradycyjne tawerny cypryjskie. Kompleks jest zaprojektowany ze szczególnym uwzględnieniem jakości i komfortu. Przestronne penthouses mają słoneczne tarasy z malowniczym widokiem na unikalne słone jezioro Paralimni, tworząc atmosferę pokoju i naturalnego piękna. Wszystkie rezydencje charakteryzują się wysoką klasą efektywności energetycznej (A) i są wyposażone w system klimatyzacji, zapewniając komfortowy klimat o każdej porze roku i optymalne zużycie energii. Wystrój wnętrz wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, wybranych z uwzględnieniem nowoczesnego stylu i trwałości. Mieszkańcy są oferowani zadaszony parking, magazyny i winda - wszystko na najbardziej wygodny i komfortowy pobyt. Projekt ten będzie świetnym wyborem dla rodzin i inwestorów, którzy docenią bliskość przyrody, ciszy i wygody zaledwie kilka minut od najlepszych plaż na wschodnim wybrzeżu Cypru.

Lokalizacja na mapie

Sotira, Cypr