Dom 2 pokoi 190 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$459,752
$2,420/m²
;
In CRM: 3106
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.05.2026

Rok realizacji
    2026
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    190 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    471 m²

Opis

2 Sypialnia Villa - Sypialnia Szczegóły (Rozszerzony) Dwie sypialnie w tej willi są zaprojektowane jako spokojne, prywatne rekolekcje, każdy oferuje komfort, naturalne światło i wyrafinowane materiały. Pokój podstawowy: Przestronny układ idealny na duże łóżko, fotel wypoczynkowy lub kącik próżności Okna podłogowe do sufitu z widokiem na ogród, basen lub Morze Śródziemne Wysokiej jakości podłogi parkietowe tworząc ciepły, elegancki zapach Budowa szaf zaprojektowanych z wykończeniami premium Opcja na łazienkę z wanną z prysznicem i nowoczesnym wyposażeniem Drugi pokój: Idealny jako pokój gościnny, biuro lub apartament dla dzieci Jasny i elastyczny, umożliwiający różne umeblowanie Toksycznie umieszczone punkty elektryczne i oświetleniowe do wielofunkcyjnego użytku Blisko głównej łazienki dla wygody Oba pokoje są umieszczone w celu zapewnienia prywatności i spokoju, dzięki czemu ta willa jest idealna dla par, małych rodzin, zdalnych profesjonalistów lub pobytów wakacyjnych.

Lokalizacja na mapie