Mieszkanie 2 pokoi 54 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$134,540
$2,505/m²
;
In CRM: 345753
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 31.01.2026

Cena za m²
    $2,505/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    54 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Opis

1-Apartament z widokiem na park 124; Ogród Eden, Sveti Vlas IBG Real Estates oferuje na sprzedaż urządzone 1-pokojowe mieszkanie w prestiżowym kompleksie Garden of Eden, położony na pierwszej linii w Sveti Vlas, tuż nad morzem. Nieruchomość jest w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do życia lub wynajem. 🔑 Szczegóły własności: Powierzchnia mieszkalna: 53,70 m ² Podłoga: podłoże 6 Sypialnie: 1 Kąpiele: 1 Meble: W pełni umeblowane i wyposażone Taras: Z widokiem na park Rok budowy: 2013 Akt 16: Tak Opłata alimentacyjna: 1,350 EUR / rok 🏢 Układ apartamentu: Sala wejściowa Przestronny salon z kuchnią Sypialnia Łazienka z WC Taras z widokiem na park 🌴 Ogród Eden złożone udogodnienia: 7 odkrytych basenów z sekcjami dziecięcymi Basen kryty 4 bary, 3 restauracje serwujące dania kuchni międzynarodowej Centrum fitness i centrum SPA Kort tenisowy Kompleks z 24 / 7 bezpieczeństwa i zarządzania 📌 Przeglądy dostępne w każdej chwili, w tym weekendy.