Mieszkanie 2 pokoi 68 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$92,241
$1,356/m²
;
In CRM: 338691
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

Cena za m²
    $1,356/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    68 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

1- Apartament z widokiem na ogród - Crown Fort Club, Sveti Vlas Oferujemy na sprzedaż jasny i w pełni umeblowany apartament w Crown Fort Club, część prestiżowego Grand Resort Fort Noks, Sveti Vlas. Apartament z widokiem na piękne krajobrazy. Wszystkie dokumenty są gotowe do transakcji. Szczegóły własności: • Pokoje: 2 (Pokój dzienny + 1 sypialnia) • Sypialnie: 1 • Powierzchnia całkowita: 68 m ² • Piętro: ziemia • Wyposażenie: hala wejściowa, przestronny salon z oddzielną kuchnią i jadalnią, sypialnia, łazienka i przytulny balkon z widokiem na kompleks • W pełni umeblowane i wyposażone • Ustawa 16 • Narzędzia włączone • Bezpłatny parking strzeżony O Crown Fort Club / Grand Resort Fort Noks: 2 Restauracje 15 Basen (w tym jeden ze sztucznymi falami, jeden z jacuzzi, jeden basen 25m i jeden ze zjeżdżalnią) 2 korty tenisowe / boiska piłkarskie Tenis stołowy i bilard Wiele placów zabaw dla dzieci 2 Supermarkety (jeden jest otwarty przez cały rok, drugi jest sezonowy) Studio masażu Fryzjerstwo i salon piękności Urząd wymiany walut Minigolf Kids 'Club Parking strzeżony Zbudowany z nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów, kompleks jest idealny na wakacje letnie lub całoroczne życie.