Mieszkanie 2 pokoi 104 m² Kopishche, Białoruś

Kopishche, Białoruś, Baraulianski sielski Saviet
$265,422
$2,564/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

• Adres
    vulica Mikalaja Kamava, 2

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,564/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    104 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2020
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

2-poziomowy apartament na sprzedaż

z możliwością wdrożenia 3- 4 salonów

W nowoczesnej dzielnicy "Nowa Borovaya"

na ulicy. Nikolai Kamova, 2

- zupełnie nowa koncepcja mikrodzielnicy o najbardziej rozwiniętej infrastrukturze;

- dom znajduje się w dzielnicy "Nesky ogród";

- 10 minut transportu na stację. Uruchie, 25 minut do centrum miasta, wygodne drogi dojazdowe, dobre połączenia transportowe, wyjście na Moscow Ring Road;

- w odległości spaceru zielony obszar, parking pod barierą na podwórzu i po drugiej stronie drogi;

- przytulne wejście, dobrzy sąsiedzi, monitoring wideo jest zainstalowany w domu, ogrodzony obszar, istnieją rowery;

- unikalny układ z możliwością wdrożenia wszystkich pomysłów i wdrożenia 3- 4 salonów, 3 loggia, wysokość sufitu od 2,6 m do 5,9 m.

Numer umowy z agencją 320 / 1 od 2026- 05- 15

Lokalizacja na mapie

Kopishche, Białoruś, Baraulianski sielski Saviet