2 pokojowe mieszkanie w Golem, Albania strona 9

;
Mieszkanie Usuwać
2 pokojów Usuwać
Wyczyść
521 obiekt total found
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 59 m²
Rezydencja "Tikthik" jest jednym z najpiękniejszych projektów wybudowanych w Qerret. W odleg…
$115,060
Zostaw prośbę
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 42 m²
Piętro 1/6
Studios for Sale in Golem – Only 250m from the Sea! Are you looking for a vacation home or …
$67,204
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Ελληνικά, Polski, Español, Français, Svenska, Slovenščina, Italiano, Türkçe, Hrvatski, Crnogorski, Dutch
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 53 m²
Liczba kondygnacji 5
Sprzedaż rozpoczęła się w jednym z największych domów oferowanych w okolicy Golem, Shkembi K…
$86,698
Alanya HomeAlanya Home
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 61 m²
Piętro 5/6
Apartament znajduje się na 5 piętrze 6-piętrowego budynku w okolicy Mali i Robit, w mini rez…
$86,484
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 60 m²
Piętro 1/5
Apartament znajduje się na 1 piętrze mieszkalnym nowego budynku z windą (jeszcze w budowie) …
$107,867
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 65 m²
Piętro 8/13
Apartament 1 + 1 - Układ A- 816 (Tiktaalik Residence)Powierzchnia fizyczna (Sip. fizike): 55…
$113,713
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Century 21 Eon
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
GrekodomGrekodom
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 44 m²
Piętro 3/7
Studio apartament na sprzeda ¿w kompleksie, który jest obecnie w budowie w okolicy Golem, Ka…
$152,563
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 68 m²
Piętro 3/5
Palm Paradise – Your style between the sea and tranquility Discover the newest residential …
$106,941
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 68 m²
Piętro 9/13
Apartament 1 + 1 - Układ A- 910 (Tiktaalik Residence)Powierzchnia całkowita (Sip. ndërtimi):…
$102,797
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Century 21 Eon
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 70 m²
Piętro 3
1 + 1 apartament z balkonem jest na sprzedaż w dzielnicy Golem. Apartament ma 70 m2 i znajdu…
$78,685
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
CACTUS | Real Estate
Języki komunikacji
English, Русский, Español, Čeština, Italiano, Українська, Hrvatski
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 64 m²
Piętro 3
1 + 1 Apartament na sprzedaż w Golem, W pobliżu Hotel Flower, Durrës💰 Cena: 90 000 EUR📍 Rozm…
$105,922
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Century 21 Eon
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 35 m²
Piętro 1/6
Studio apartament znajduje się w jednym z najnowszych rezydencji, które są budowane w centru…
$59,264
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 64 m²
Liczba kondygnacji 9
Duplex znajduje się 150 m od morza, na parterze nowego budynku z windą, która jest (wciąż w …
$94,527
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 74 m²
Piętro 5
Paradise Palm Rezydencja jest nowoczesnym i wielofunkcyjnym kompleksem mieszkalnym, który je…
$146,674
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Future Home Invest
Języki komunikacji
English, Italiano, Türkçe
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 75 m²
Piętro 2
? Rozmieszczenie: Golem, Kavaje✅ Cena: 1150 euro / m2 (86,664 euro)✅ Powierzchnia całkowita:…
$99,994
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 69 m²
Piętro 1
? Rozmieszczenie: Golem, Kavaje✅ Cena: 1150 euro / m2 (79,730 euro)✅ Powierzchnia całkowita:…
$91,994
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 42 m²
Piętro 1/6
Rezydencja "Miami Sun" jest jednym z najpiękniejszych projektów, które można wybudować w Gol…
$64,491
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 45 m²
Piętro 1/5
Apartament znajduje się na pierwszym piętrze mieszkalnym budynku, który jest zbudowany w Mal…
$83,767
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 70 m²
Piętro 2/4
Adia Residence znajduje się tam, gdzie elegancja i komfort przecinają. Położony 200 m od mor…
$135,298
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 55 m²
Piętro 3/6
Apartamenty różnych rozmiarów są na sprzedaż w Golemie. 150 metrów od morza. Cena: 1,450 €za…
$92,303
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
CACTUS | Real Estate
Języki komunikacji
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 52 m²
Piętro 3/5
Apartament znajduje się na 3 piętrze nowego budynku z windą (jeszcze w budowie) w "Azure Coa…
$95,697
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 71 m²
Piętro 1
? Rozmieszczenie: Golem, Kavaje✅ Cena: 1150 euro / m2 (81,823 euro)✅ Powierzchnia całkowita:…
$94,409
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 64 m²
Piętro 2/6
Apartament znajduje się na drugim piętrze mieszkalnym na zachód w "VM Residence" w Golem. Po…
$119,306
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 58 m²
Piętro 1/6
Apartament znajduje się na 1 piętrze nowego budynku z windą (jeszcze w budowie) w rezydencji…
$104,051
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 90 m²
Piętro 5/9
$127,230
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Lux-Albania Home
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 60 m²
Piętro 2
1 + 1 apartament z balkonem i widokiem na morze jest na sprzedaż w okolicy Golem. Jest to 60…
$127,285
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
CACTUS | Real Estate
Języki komunikacji
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 71 m²
Piętro 1
$94,409
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 80 m²
Piętro 5
Paradise Palm Rezydencja jest nowoczesny i wielofunkcyjny kompleks mieszkalny w budowie w Qe…
$161,167
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Future Home Invest
Języki komunikacji
English, Italiano, Türkçe
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 60 m²
Piętro 2
Oferujemy 2 + 1 apartament, pierwsza linia nad morzem, Golem, Kawajë.Informacje o apartamenc…
$196,440
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Future Home Invest
Języki komunikacji
English, Italiano, Türkçe
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 56 m²
Liczba kondygnacji 6
Apartament znajduje się na 5 piętrze 6-piętrowego budynku, który jest zbudowany w "Zachodnim…
$109,439
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська