3 bedroom house 170 m² Sveti Vlas, Bulgaria

Sveti Vlas, Bulgaria
$319,790
VAT
$1,881/m²
;
Last update: 21/05/2026

The year of construction
    2018
  • Number of floors
    Number of floors
    2
  • Floor
    Floor
    2
  • Rooms
    Rooms
    4
  • Bedrooms
    Bedrooms
    3
  • Bathrooms
    Bathrooms
    1
  • Total area
    Total area
    170 m²