Квартира 2 комнаты 75 м² муниципалитет Лимасол, Кипр

Кипр, муниципалитет Лимасол
$521,015
$6,947/м²
;
In CRM: 86504528
ID объявления на сайте или в CRM компании
Дата обновления: 15.05.2026

• Адрес
    Kimonos, 51

Характеристики объекта

Параметры квартиры

  • Цена за м²
    Цена за м²
    $6,947/м²
  • Этаж
    Этаж
    3
  • Количество комнат
    Количество комнат
    2
  • Количество спален
    Количество спален
    2
  • Общая площадь
    Общая площадь
    75 м²

Параметры здания

  • Количество этажей
    Количество этажей
    3

Элементы интерьера

Охлаждение:

  • Кондиционер

Элементы экстерьера

Особенности экстерьера:

  • Лифт

Описание

Разположен в оживения квартал Агиос Николаос, този бутиков жилищен комплекс предлага изискана комбинация от комфорт, модерен дизайн и градско удобство. Разположен само на няколко минути от авеню Макариу, плажната ивица и ключовите търговски и развлекателни дестинации на Лимасол, той осигурява идеална среда за професионалисти, млади двойки и инвеститори, които търсят силно търсене на наеми и централно свързан начин на живот. С бърз достъп до магазини, кафенета, училища, културни обекти и основни транспортни маршрути, жителите се наслаждават на безпроблемно ежедневие в един от най-утвърдените квартали на града. Комплексът се отличава със съвременна архитектура, светли интериори, просторни веранди и практични разпределения, които осигуряват максимален комфорт и използваемост. Всяко жилище се допълва от частен паркинг, енергийно ефективни системи и добре планирани общи части, което гарантира приятна и сигурна среда на живот. Превъзходното местоположение и интелигентно проектираните пространства го превръщат в убедителен избор за дългосрочна инвестиция, с отлична привлекателност за наемателите, които търсят близост до центъра на града и морския бряг. Техническите спецификации включват алуминиеви рамки с двоен стъклопакет, първокласни керамични плочки, модерни кухни с механизми за плавно затваряне, висококачествен санитарен фаянс, разпоредби за функциите на интелигентния дом и енергийно ефективни климатични системи. Просторните етажни планове позволяват достатъчно естествена светлина, а дизайнът на сградата с ниска плътност увеличава неприкосновеността на личния живот и ексклузивността. Последният наличен обект е красиво планиран апартамент с 2 спални (обект 302) на третия етаж, предлагащ 2 спални, 2 бани, добре разпределена вътрешна площ от 75 кв. м и покрита веранда с площ 16 кв. м и покривна градина с площ 47 кв. м, на цена 447 000 евро + ДДС, включително частен паркинг. Този имот е извън плана, с очаквана дата на завършване декември 2027 г., което осигурява отличен инвестиционен потенциал за ранно влизане. Рег. No: 1315 | Lic. No: 368/E