Mieszkanie 44 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$48,000
$1,091/m²
;
In CRM: 38478
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $1,091/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    44 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    18 m²

Opis

38478. Na sprzeda? mieszkanie w Zhok 57 Pearl na Tairow. Bogactwo od budowniczych jest rzadką ofertą w tych domach. Dokonano niewielkiego przebudowy - przydzielono garderobę, łazienka została nieznacznie zwiększona. Ściany są pokryte czystym wykończeniem. Otwarty balkon, gdzie można podziwiać widok na morze. Za dodatkową opłatą można kupić otwartą przestrzeń parku