Dom 3 pokoi Huai Yai, Tajlandia

Tajlandia
$490,647
$1,344/m²
;
In CRM: 1086581
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

• Adres
    Toongklom Talman 18

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    365 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    796 m²

Opis

Luksusowy basen Villa na sprzedaż - Thung Klom- Tan Man, Pattaya

Ten elegancki luksusowy basen willa znajduje się w południowo-po Thung Klom- Tan Man obszarze, oferując prywatność, hojny salon i wyrafinowany styl życia - idealny dla komfortowego życia rodzinnego lub długoterminowych inwestycji. Nieruchomość jest starannie zaprojektowana z myślą o nowoczesnym luksusie i funkcjonalności praktycznej.

Na 199 m2 (ok. 796 m2) ziemi o powierzchni użytkowej 365 m2 willa posiada 3 przestronne sypialnie i 4 nowoczesne łazienki, zapewniając doskonały komfort i prywatność dla mieszkańców i gości. Odrębna pralnia i dobrze zaplanowane pomieszczenia do przechowywania poprawiają codzienną wygodę.

Życie na świeżym powietrzu jest kluczowym punktem kulminacyjnym, z 8 × 4-metrowym basenem z wodą słoną, idealnym dla relaksu lub rozrywki. Na zewnątrz bar i grill tworzą miejsce na spotkania, podczas gdy na zewnątrz magazyn z piwnicy wina dodaje charakterystyczny dotyk luksusu i praktyczności.

Willa jest częściowo umeblowana, pozwalając nowym właścicielom dostosować wnętrze do ich osobistego stylu. Dodatkowe cechy premium obejmują podjazd prywatny, bramy elektryczne i system ochrony CCTV, zapewniając zarówno komfort i spokój umysłu.

Cechy własności

  • Rozmiar terenu: 199 sq.wah
  • Powierzchnia użytkowa: 365 m2
  • Sypialnie: 3
  • Kąpiele: 4
  • Pralnia
  • 8 × 4 m Saltwater Przepływ Basen
  • Bar zewnętrzny i grill Obszar