Willa 4 pokoi Rawai, Tajlandia

Rawai, Tajlandia, Rawai
$475,000
$1,331/m²
;
Data aktualizacji: 18.01.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    357 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    250 m²

Opis

Luksusowy, w pełni umeblowany, nowoczesny dwupiętrowy willa z pięknym basenem i dogodną lokalizacją w cichej, bezpiecznej okolicy. Idealny do życia i inwestycji.

Cechy willi:

  • Sypialnie: 3 (każda z łazienką) + 1 toaleta dla gości
  • Powierzchnia: 250,4 m2
  • Powierzchnia budynku: 357.47 m2 (2 piętra)
  • Salon z budynkiem w TV
  • Basen: 2,8 m x 7,2 m (głębokość 1,3 m), system słonej wody z fontanną
  • Garaż dla 1 samochodu
  • Automatyczna brama i cyfrowy zamek drzwi

Zawarte za darmo:

  • Built- w kuchni, built- w sypialniach i pakiet mebli o wartości 1.6 mln THB (3 materace, sofa, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, kaptur, lodówka, TV, 3 klimatyzatory w sypialniach, 1 klimatyzacja w salonie, 2 wanny, pompy wodne, 2 zbiorniki wody, 4 podgrzewacze wody, stół jadalny, pralka, stolik kawowy)