Willa 3 pokoi 203 m² Rawai, Tajlandia

Rawai, Tajlandia, Rawai
$456,000
$2,246/m²
;
Data aktualizacji: 6.01.2026

Rok realizacji
    2005
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    203 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    203 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    360 m²

Opis

W willi znajduje się duży otwarty salon, kuchnia i jadalnia, zapewniając prywatność i spokój w spokojnej okolicy Soi Salika.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?