Dom 3 pokoi ban hnxng na tea lxy, Tajlandia

ban hnxng na tea lxy, Tajlandia
$407,258
$582/m²
;
In CRM: 1101123
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    700 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    700 m²

Opis

Dom jednoosobowy na sprzedaż Pong Mabprachan East Pattaya

* Cena
Cena wyjściowa od 4,7 mln THB

Ten przytulny i przestronny dom jednoosobowy znajduje się w Pong Mabprachan dzielnicy East Pattaya, bardzo pożądanej dzielnicy mieszkalnej znanej ze swojego spokojnego otoczenia, zieleni i wygodnego dostępu do szkół międzynarodowych i głównych szlaków transportowych. Nieruchomość jest dobrze przystosowana do życia rodzinnego, oferując hojną przestrzeń na zewnątrz, jakość wbudowaną w funkcje i wygodny układ.

Dom jest przeznaczony do maksymalizacji zarówno wewnątrz i na zewnątrz życia. Wszystkie trzy sypialnie cieszą się widokiem na basen, tworząc zrelaksowaną i prywatną atmosferę. Duży ogród odkryty obejmuje cały obszar lądowy i jest idealny do działań rodzinnych, rozrywki lub po prostu cieszyć się cichym stylu życia w pobliżu przyrody.

Szczegóły dotyczące własności
Dom jednoosobowy
3 sypialnie z widokiem na basen
3 łazienki
Zbudowany w kuchni ze zlewem, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, kuchenka, okap kuchenny, lodówka i zmywarka
Miejsce parkingowe dla 2 samochodów
Duży ogród odkryty z pełnym krajobrazem

Zawarte funkcje
Prywatny basen z wodospadem
Wszystkie wbudowane w meble
5 klimatyzatorów
Zasłony w całym domu

Lokalizacja
Obiekt znajduje się w pobliżu Mabprachan Reservoir, jednej z najpopularniejszych stref mieszkalnych East Pattaya. Obszar oferuje spokojne środowisko, a jednocześnie bardzo wygodne dla codziennego życia.