Willa 4 pokoi 212 m² ban hnxng na tea lxy, Tajlandia

ban hnxng na tea lxy, Tajlandia
$149,072
$703/m²
;
In CRM: 2007169
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.05.2026

Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    212 m²

Szczegóły wnętrza

Urządzenia AGD:

  • TV

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Opis

Przytulne jednopiętrowe domy FLOW w zielonej okolicy Pong są na sprzedaż - idealny dom nad morzem jest tylko 10 minut!

Możliwa rata na 3 miesiące!

Nowoczesne domy z trzema sypialniami i przemyślanym układem są harmonią komfortu i natury. Przestronne jasne pokoje, wysokiej jakości dekoracji i prywatności strony stworzyć atmosferę przytulności, a bliskość morza sprawia, że ten projekt jest doskonałym wyborem zarówno dla życia, jak i inwestycji.

Wyposażenie: w pełni wykończone czyste wykończenie (ściany, podłogi, oświetlenie, gniazda), 3 klimatyzatory, wewnętrzne drewniane drzwi, zasłony, parking dla 2 samochodów + dodatkowa opcja budowy basenu 3 × 8 m, meble są możliwe.

Idealna lokalizacja w Pong:

Spokojna zieleń - spokojna atmosfera, świeże powietrze;

10 minut samochodem na plażę - łatwy dostęp do morza;

- 5 minut do supermarketów, kawiarni i restauracji;