Willa 5 pokojów 215 m² Huai Yai, Tajlandia

Tajlandia
$233,867
$1,088/m²
;
In CRM: 1714711
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.12.2025

Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    215 m²

Szczegóły wnętrza

Urządzenia AGD:

  • TV

Opis

Unikalne możliwości inwestycyjne! Oszałamiająca willa w kompleksie mieszkalnym Tropical Village 3!

Dostępna instalacja!

Wyjątkowy kompleks mieszkalny Tropical Village 3 jest zaprojektowany w nowoczesnym stylu tropikalnym, oferując idealne połączenie luksusu i komfortu. Domy są budowane z dbałością o szczegóły i jakość, prezentowane zarówno dla estetycznej atrakcyjności jak i funkcjonalności. Mieszkańcy mogą korzystać z różnych udogodnień społecznych, które zwiększają ich warunki życia.

Wspólna infrastruktura wspólnotowa: 4 x 10 metrów basen, ogród na spacery, siłownia, całodobowa ochrona i kamery CCTV, teren dla dzieci.

Termin zakończenia robót: 4 miesiące po podpisaniu umowy.

Lokalizacja:

- 8 km do plaży;

- 4,5 km do szkoły Ban Thung Kha;

- 0.6 km od Pet and Play Cafe

Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie pytania!

* Koszty mogą się różnić w zależności od kursu wymiany.

Lokalizacja na mapie

Tajlandia