Mieszkanie 3 pokoi 185 m² Madalena, Portugalia

Madalena, Portugalia, Lizbona
$1,05M
$5,677/m²
;
In CRM: 1335290
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.05.2026

• Adres
    Rua da Graca, 14
  • Metro
    Anjos (~ 800 m)
  • Metro
    Intendente (~ 500 m)
  • Metro
    Martim Moniz (~ 700 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,677/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    185 m²

Opis

Nowe mieszkanie Gra ç Rezydencje znajdują się w samym sercu miasta, w autentycznej historycznej okolicy. Ten projekt łączy wygodę i elegancję, tradycję i nowoczesność. Oferowane 46 apartamentów ze wspaniałymi przestrzeniami zewnętrznymi i nbsp; oraz 60 miejsc parkingowych i nbsp; miejsca. Apartamenty od 1 do 4 sypialnie z   obszary od 51 do 201 m2, z balkonami, tarasami. Jest duży ogród publiczny. Wszystkie apartamenty z niepowtarzalnym widokiem na Lizbonę.