Mieszkanie 2 pokoi 45 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$267,553
$5,952/m²
;
In CRM: 26788
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Aleje Jerozolimskie, 55
  • Metro
    Centrum (~ 400 m)
  • Metro
    Rondo ONZ (~ 800 m)
  • Metro
    Świętokrzyska (~ 800 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,952/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    45 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1900
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Sprzedam wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie inwestycyjne w Centrum Warszawy, Aleje Jerozolimskie 109.
44,95 m², 1 piętro, odrestaurowana kamienica z 1900 r.
Kluczowe atuty:
• Nawet 11% ROI w najmie krótkoterminowym, pełna własność bez obciążeń,
• Unikatowy loft: sufit 300 cm, postindustrialny design, dwustronne okna na zaciszną stronę,
• Doskonała lokalizacja: 7 min do Dworca Centralnego, 3 min do WKD Śródmieście, 10 min do Metro Centrum,
• Cisza i prywatność: mieszkanie w głębi podwórka historycznej kamienicy Józefa Lipińskiego,
• Wysoki standard: projekt architektoniczny, piwnica 5m², czynsz 900 zł/mies.

 

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?