Apartamenty wielopoziomowe 2 pokoi 63 m² Akanthou, Cypr Północny

Akanthou, Cypr Północny, Tatlisu Belediyesi
$169,357
$2,688/m²
;
Data aktualizacji: 16.07.2025

Cena za m²
    $2,688/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    63 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Opis

Loft apartament z 1 sypialnią w małym kompleksie w regionie Tatlisu. Klucze we wrześniu 2025. Cena obejmuje czyste wykończenia, drzwi i okna, wyposażone łazienki, zestaw kuchenny, built- w szafie w sypialni, wnioski dotyczące sprzętu, klimatyzacja, Internet i TV. Podatki od deweloperów nie są uwzględnione w kosztach. Infrastruktura: sklepy, odkryty basen, kryty basen, spa, siłownia, kort tenisowy, firma zarządzająca.

Lokalizacja na mapie

Akanthou, Cypr Północny, Tatlisu Belediyesi

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?