Mieszkanie 2 pokoi 50 m² Skaljari, Czarnogóra

Skaljari, Czarnogóra
$191,358
$3,827/m²
;
Data aktualizacji: 13.02.2025

• Adres
    Njegoseva, 171

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,827/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Basen

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Kotor Dobrota
Nowy apartament w nowym budynku wybudowanym w 2022 roku z nowoczesnymi meblami:
50 mkw. z jedną sypialnią, salonem z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem.
W cenie:
Podwójna rozkładana sofa ze skóry naturalnej - Dywan - Witryna - Szafa - Stoliki nocne - Stół z 4 krzesłami - W pełni wyposażona kuchnia
W tym następujące urządzenia:
Podgrzewacz wody - Pralka - Lodówka - Zmywarka - Kuchenka elektryczna - Piekarnik elektryczny - Telewizor 32-calowy
Apartament ma fantastyczny widok na morze.
Duży basen w kompleksie.
Cena 184 000 euro.

Id - pr175

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć