Dom 110 m² Skaljari, Czarnogóra

Skaljari, Czarnogóra
$518,682
$4,715/m²
;
Data aktualizacji: 5.02.2025

• Adres
    Njegoseva, 171

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    110 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na góry

Opis

Kotor Shkaljari

Na sprzedaż: Zabytkowy dom w Starym Kotorze – 200 lat historii i nowoczesny komfort!

Na sprzedaż: wyjątkowy dom wybudowany ponad 200 lat temu, położony w sercu Starego Kotoru.

Powierzchnia całkowita: 110 m²

Całkowita renowacja: nowe ścianki działowe z betonu komórkowego i płyt gipsowo-kartonowych, rekonstrukcja okładziny kamiennej na parterze z hydroizolacją.
Zmodernizowana infrastruktura: nowa konstrukcja dachu, ogrzewanie podłogowe w całym domu, nowe okablowanie elektryczne, hydraulika i kanalizacja.
Nowe wewnętrzne schody: dostęp między piętrami (wcześniej było tylko wejście zewnętrzne)
Nowa letnia kuchnia i metalowe schody prowadzące na drugie piętro.
Efektywność energetyczna: pełna izolacja, w tym sufity i dach

Id - sof50