Mieszkanie 2 pokoi 59 m² Josice, Czarnogóra

Josice, Czarnogóra
$341,182
$5,783/m²
;
In CRM: 11651
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.05.2025

Cena za m²
    $5,783/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    59 m²

Opis

A9- 414. Jeden apartament z widokiem na morze w Kamenari

Na sprzedaż Jedna sypialnia mieszkanie w nowym kompleksie w Kamenari z własnym dziedzińcem 55m2 i parking
Mieszkanie ma powierzchnię 59m2.
Cena 300 000 euro
Kamenari to mała wioska wypoczynkowa w Czarnogórze, położona w Verizi Strait - Boka Kotorska Bay, na granicy z Chorwacją. Pomimo oddalenia od głównych kurortów, wieś słynie ze swojej dogodnej lokalizacji na spokojne wakacje na plaży.

Położenie 15 km od Herceg Novi. W pobliżu są hotele, plaże na relaks wakacje z wygodnymi połączeniami transportowymi. Nowy kierunek gospodarki regionu jest sprzedaż nieruchomości.

Czteropiętrowa willa na 7 mieszkań z tarasami prywatnymi i gminnymi, barbecue i prywatne miejsca parkingowe. Powierzchnia mieszkania od 36.43 m2 do 59.46 m2. Wszystkie mają różne układy, ale każdy z nich oferuje niesamowite widoki na Boka Kotor Bay, Porto Czarnogóra i Portonovi Czarnogóra. Istnieje jedno mieszkanie 36,43 m2. na sprzedaż wyposażone w białe towary, reszta mieszkań są wyposażone tylko w łazienkę, z wyjątkiem pralek, wszystkie mieszkania są wyposażone w klimatyzację i ogrzewanie podłogowe w łazience.

INFRASTRUKTURA:
Najbliższe miasto Herceg Novi lub Kotor znajduje się 30 - 40 minut jazdy samochodem. W pobliżu apartamentów znajdują się sklepy, supermarkety, rynek w 5-7 minut pieszo (samochodem 3 min.). Przedszkole, szkoły w 20 minut, apteki w 5- 10 minut, szpital w 25 minut jazdy. Istnieją bary, restauracje z kuchni Czarnogóry.