Mieszkanie 1 pokój 24 m² Cemagi, Indonezja

Mengwi, Cemagi, Indonezja
$75,000
$3,125/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

Cena za m²
    $3,125/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    24 m²

Opis

Top- floor żyjący w tropikalnej nowoczesnej scenerii, która klei każde pudełko dla mądrych inwestorów wchodzących na rynek nieruchomości Bali. Centralna klimatyzacja, resort-standardowe udogodnienia, i balkon uchwyt widok na zachód słońca są standardowe; profesjonalne zarządzanie obsługuje dzień-na-dzień operacji, więc nie trzeba. W tym punkcie cenowym na 18-letniej dzierżawy plus 10-letni przedłużenie, blokujesz kapitał na poziomie wejściowym przed szybkim wzrostem na zachód Seseh, gdy przepełnienie Canggu przyspiesza. Różowy Strefa strefowa prawnie wspiera krótkoterminowe strategie dochodów z wynajmu, a ukończenie Q2 2027 daje 12 + miesięcy na stres- przetestować swój model wynajmu przed najemców wprowadzić. 28-letni okres leasingu usuwa tarcie wyjścia i odwołania zarówno do właścicieli-okupujących i budowniczych portfeli.