Mieszkanie 1 pokój 32 m² Cemagi, Indonezja

Mengwi, Cemagi, Indonezja
$101,000
$3,156/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

Cena za m²
    $3,156/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    32 m²

Opis

Ten na piętrze tropikalny nowoczesny apartament zamki w prawdziwej prywatności w dobrze zarządzanym kompleksie resort-styl położony między Canggu i Tanah Lot. Różowa strefa strefowa plus centralne AC, balkon z widokiem na słońce i pełna kuchnia daje prawo krótkoterminowy wynajem odwołania od pierwszego dnia. Struktura dzierżawy 18 + 10 lat zapewnia 28-letnie bezpieczeństwo dla planowania wyjścia, podczas gdy ukończenie Q2 2027 zamyka swoją wartość teraz, przed następnym obszarze fala wzrostu uderza. Po cenie wejścia 101,000 dolarów, kupujesz off- plan w szybko-ruchomym korytarzu widząc prawdziwe przepełnienie z Canggu. Wycena przed zakończeniem ma sens dla inwestorów polujących na aprecjację kapitału; różnica między tym, co zablokujesz teraz a ustaleniem ceny jednostkowej będzie istotna.