Mieszkanie 4 pokoi 334 m² Pererenan, Indonezja

Mengwi, Pererenan, Indonezja
$958,200
$2,869/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

Cena za m²
    $2,869/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    334 m²

Opis

To nowoczesna willa nad rzeką, położona w kolejnym korytarzu wzrostu Bali. Cztery sypialnie, 334 mkw budować na 335 mkw freehold partii, zakończone Q1 2025. Nieruchomość przybywa umeblowane, w pełni podłączone do inteligentnej integracji domu, i zarządzanie- gotowe przez platformę najmu dewelopera od pierwszego dnia. Pererenan siedzi na skraju ekspansji Canggu na zachód; ziemia tu się zaciska i wartości się poruszają. Lock w cenach off@-@ plan dzisiaj i uchwycić rozpiętość aprecjacji między kosztów zakupu i sfinalizowanej wartości odsprzedaży nieruchomości. Wynagrodzenie Freehold oznacza zerowy okres wydzierżawienia i pełną kontrolę kapitału. Współczesna specyfikacja przyciąga zarówno właścicieli-osób, jak i zorientowanych na yield inwestorów, dzięki czemu opcje wyjścia są elastyczne i szerokie.