Willa 4 pokoi 800 m² Pecatu, Indonezja

Pecatu, Indonezja, Kuta Selatan
$1,63M
$2,032/m²
;
Data aktualizacji: 2.04.2026

• Adres
    Jalan Pantai Bingin, 11 PHENOMENA Bali

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    800 m²

Opis

Nowoczesny Cliff- Top luksusowa willa z basenem Infinity & Rooftop Spa na sprzedaż w Bingin, Bali
Zapraszamy do zapierającej dech w piersiach luksusowej willi na sprzedaż w Bingin, doskonale zaprojektowanej dla osób poszukujących wyjątkowej inwestycji w nieruchomości Bali. Elegancka rezydencja z 4 sypialniami rozciąga się o 800 m ² na 3 poziomach na 8,33 są działki, oferując panoramiczny ocean i bujne zielone widoki. Każdy szczegół mówi o wyrafinowaniu - od ekspansywnej ensuite marmurowych łazienek i spaceru w szafy, do w pełni zamkniętych pomieszczeniach mieszkalnych z wznoszącymi się sufitami. W willi znajduje się przepiękny basen o długości 18 metrów z basenem nieskończoności z pływackim barem, 2 statuetami kuchni sztuki oraz prywatny taras spa na dachu z sauną, łaźnią lodową, basenem nurkowym, grillem i przestrzeniami rozrywkowymi. Położony w doskonałej pozycji, to tylko 5 minut jazdy do Bingin Beach i 10 minut do Padang Padang Beach, co idealne zarówno dla poszukiwaczy stylu życia i luksusowych inwestycji nieruchomości na Bali.
Ta willa Uluwatu na sprzedaż jest w pełni wyposażona do nowoczesnego życia, z inteligentnych systemów domu, światłowodowego WiFi, pełnej energii słonecznej i wody pitnej ze wszystkich kranów. Korzystaj z bonusu z siłowni cliff- top, kina (opcja parkowania) i bezpiecznego parkingu. Położony w ekskluzywnej nieruchomości z zabezpieczeniem 24 / 7, nieruchomość ta jest jednym z najlepszych możliwości inwestycyjnych na Bali, oferując prywatność, styl i wysoki potencjał ROI. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić willę w Uluwatu, czy zabezpieczyć rodzinną willę na Bali, ta rezydencja stanowi doskonałą mieszankę komfortu i wartości inwestycyjnej.