Willa 4 pokoi 255 m² Badung, Indonezja

Indonezja
$227,150
$891/m²
;
Data aktualizacji: 13.04.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    255 m²

Opis

Ta nowoczesna willa znajduje się w ekskluzywnym kompleksie willi w dzielnicy Nusa Dua, oferując wysoki poziom komfortu, prywatności i strategicznego dostępu do kluczowych miejsc na Bali Południowej.
Położenie strategiczne
± 6 minut do Bali Mandara Toll Road
± 8 minut do BTDC Nusa Dua
± 13 minut do uderzenia wody
± 14 minut do międzynarodowego lotniska Ngurah Rai
± 15 minut do Tanjung Benoa
Szczegóły dotyczące własności
Orientacja: South- facing
Status prawny: Freehold (SHM) & IMB
Powierzchnia terenu: 150 m ²
Powierzchnia budynku: 255 m ²
Podłoga: 2 piętra + dach
Wymagania

4 sypialnie
4 łazienki
Prywatny basen
W pełni umeblowane
energia elektryczna 5,500 W PLN
Willa ta jest idealna zarówno jako prywatna rezydencja, jak i jako wysoce potencjalna inwestycja w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów South Bali.