Dom 4 pokoi 353 m² Denpasar, Indonezja

Indonezja, Denpasar
$230,100
$652/m²
;
Data aktualizacji: 20.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    353 m²

Opis

Lokalizacja / oddalenia:
10 minut do centrum handlowego poziomu 21
5 minut do State Senior High School 4 Denpasar
3 minuty do Denpasara GMS
8 minut do szpitala Balimed
Szczegóły własności:
Nazwa gruntu: SHM (Freehold)
Zezwolenie na budowę: IMB Complete
Rok budowy: 2021
Powierzchnia gruntu: 251 m ²
Powierzchnia budynku: 353 m ²
2 piętra
4 sypialnie (3 + 1)
4 łazienki (3 + 1)
Salon
Kuchnia
Energia elektryczna: 10,000 watów
Źródło wody: Głęboko
South- facing
Carport: 2 samochody
Paved drogi dostępu, przyjazne dla samochodów
Półumeblowane:
Szafki
Ściek
Osprzęt sanitarny
Zestaw kuchenny
Cena i warunki:
Cena sprzedaży: IDR 3.9 Miliard (negocjowalne)