Willa 3 pokoi 130 m² Ungasan, Indonezja

Ungasan, Indonezja, Kuta Selatan
$240,000
$1,846/m²
;
Data aktualizacji: 5.01.2025

Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    130 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    102 m²

Opis

Kompleks willi z widokiem na ocean 2 minuty od instagramowej plaży Melasti🏝️

 

🔴Co ciekawego w ofercie🔴

 

🏠Powierzchnia - 102 mkw;

🛌2 sypialnie;

🏖️2 minuty do najlepszej plaży Melasti

🪑W pełni umeblowane;

👩‍💻Firma zarządzająca

📲 Usługa osobistego concierge

 

🔴Infrastruktura kompleks🔴

 

🍽️2  restauracja;

💻coworking;

🧸centrum dziecięce;

🛁Salon kosmetyczny z programami spa + fryzjer

 

📍Lokalizacja: Bukit

 

2BR  102  m kw. / 1 ​​linia -

260’000💲(25 maja)

wycieczka wideo https://kuula.co/share/collection/7XxKJ?logo=1&info=1&fs=1&vr=0&sd=1&thumbs=1