Willa 3 pokoi 136 m² Region Macedonia Środkowa, Grecja

Grecja
$639,051
$4,699/m²
;
In CRM: 203047
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.07.2025

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    136 m²

Opis

Piękna willa otoczona sosnowym lasem z widokiem na Zatokę Toroneos Morza Egejskiego.
Dwa piętra mieszkalne, zamknięty garaż 62 m2 Na zielonym dobrze zadbane terytorium - basen 32m2 i altana.
Dom znajduje się na wzgórzu w jednym z najpiękniejszych miejsc na Półwyspie Kassandra.
Firma zarządzająca wynajmuje kamienice na długoterminową dzierżawę. Doskonała okazja do uzyskania zezwolenia na pobyt na Golden Visa 2025 dla Ciebie i Twojej rodziny. Dom znajduje się w dogodnej lokalizacji, dostępne dla głównej infrastruktury.