Szeregowiec 4 pokoi 220 m² Municipality of Kifisia, Grecja

Grecja, Municipality of Kifisia, Ekali Municipal Unit
$762,092
$3,464/m²
;
In CRM: 169451
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

Liczba kondygnacji
    3
  • Piętro
    Piętro
    -1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    220 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    600 m²

Opis

Na sprzeda? dzia? ka o powierzchni 220 m2 w Atenach. Miasto znajduje się na 3 poziomach. Parter składa się z jednej spiżarni.
Pierwsze piętro składa się z salonu z kuchnią, jedną łazienką.
Drugie piętro składa się z 4 sypialni, 2 łazienki.

Z okien otwiera się widok na miasto, las. Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, kominka, klimatyzacji, ogrzewania. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. Nieruchomość obejmuje parking, ogród.

Townhouse znajduje się w prestiżowej dzielnicy Kifisya, znajduje się również kamienica o powierzchni 300 m2. Cena 700 000 euro

Lokalizacja na mapie

Grecja, Municipality of Kifisia, Ekali Municipal Unit