Willa 8 pokojów 600 m² Municipality of Kifisia, Grecja

Grecja, Municipality of Kifisia, Ekali Municipal Unit
$2,39M
$3,981/m²
;
In CRM: 165833
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.08.2025

Liczba kondygnacji
    4
  • Piętro
    Piętro
    -1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    8
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    7
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    600 m²

Opis

Na sprzedaż 4-piętrowy domek o powierzchni 600 metrów kwadratowych w Atenach. Parter składa się z jednego pokoju gier. Pierwsze piętro składa się z 2 sypialni, salonu, jednej kuchni, 2 łazienki, jednej spiżarni. Drugie piętro składa się z 2 sypialni, salonu, jednej kuchni, jednej łazienki, jednej łazienki. Trzecie piętro składa się z 4 sypialni, 4 łazienki. Domek ma położenie kątowe. Obiekt ma kominek. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. Nieruchomość obejmuje parking, ogród, garaż.

Lokalizacja na mapie

Grecja, Municipality of Kifisia, Ekali Municipal Unit