Willa 6 pokojów 435 m² Region Attyka, Grecja

Grecja
$2,36M
$5,429/m²
;
In CRM: 62394
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    435 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    435 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 000 m²

Opis

Na sprzeda? 4-pi? trowa willa 435 m kw. Attica. Półpiwnica składa się z jednego magazynu. Parter składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, 2 salonów, jeden prysznic WC. Pierwsze piętro składa się z 3 sypialni, jednej łazienki, jednego prysznica WC, jednej garderoby. 2 piętro składa się z 2 sypialni, jeden prysznic WC, jeden garderoba. Wspaniały widok na morze, góry, las otwiera się od okien. Istnieją: kominek, klimatyzacja, markizy, ogrzewanie, grill. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Jest zainstalowany system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę obiektu: ogród, garaż. Obiekt dysponuje basenem do użytku prywatnego. Luksusowy Seafront Villa w Attica - w pełni umeblowane & Move- In Ready Odkryj tę oszałamiającą willę o powierzchni 435 m2 na powierzchni 1000 m2, doskonale łączącą nowoczesną elegancję z śródziemnomorskim urokiem, zaledwie 349 metrów od morza. Ta rezydencja łączy w sobie luksus, funkcjonalność i zapierające dech w piersiach widoki na morze. Cechy własności: Piwnica (70 m2): Parking dla trzech pojazdów, magazynów i pomieszczeń pomocniczych Podłoga gruntowa: Dwa przestronne salony, formalna jadalnia, salon z kuchnią open- plan, jedna sypialnia i WC gości; wzmocnione marmurowymi podłogami, duże okna i kominek Pierwsze piętro: Trzy sypialnie, w tym apartament z łazienką z prywatnym miejscem do siedzenia, garderoba i jacuzzi; dwie sypialnie wspólne prysznic WC Drugie piętro: Dodatkowa sypialnia master, jeszcze jedna sypialnia i garderoba dla prywatności i komfortu Na zewnątrz i dodatkowe udogodnienia: Prywatny basen otoczony bujną zielenią Pensjonat (Basen House) z sypialnią i WC Ogród krajobrazowy z grillem i jadalnią na świeżym powietrzu Podłogowe ogrzewanie olejowe, klimatyzacja w całym budynku, podwójne szyby, TV satelitarna, kominek i system alarmowy Sprzedawane w pełni umeblowane i gotowe do natychmiastowego obsadzenia Lokalizacja: Tylko 349 m od morza i 39 km od lotniska, ta willa oferuje rzadkie połączenie ekskluzywności, luksusu i wygody - idealne jako stałe miejsce zamieszkania, dom letniskowy, lub high-end inwestycji.