Dom 3 pokoi 220 m² Peristera, Grecja

Peristera, Grecja, Thermi Municipality
$563,918
$2,563/m²
;
Data aktualizacji: 4.11.2025

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    220 m²

Opis

Kod nieruchomości: HPS3068 - Dom na sprzedaż w Vasilika Lakkia dla € 530.000. To 210 mkw. Dom składa się z 3 poziomów i obejmuje 3 sypialnie, salon kuchenny, łazienkę, 2 WC. Obiekt oferuje również system grzewczy: Indywidualny - Benzyna, nieograniczony widok, Ramy okienne: Aluminium, Drzwi: Drzwi pancerne, parking, spiżarnia, ogród, kominek, basen, system alarmowy, namioty, grill, schody wewnętrzne. Zbudowany w 2006 roku, odległość od morza 17000 metrów od lotniska 15000 metrów