Kawalerka 1 pokój 34 m² Batumi, Gruzja

Gruzja, Batumi
$114,900
$3,379/m²
;
Data aktualizacji: 29.12.2025

• Adres
    Shota Rustaveli Street, 42 Alliance Privilege

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,379/m²
  • Piętro
    Piętro
    29
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    34 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    54

Opis

Studio znajduje się w jednym z najbardziej prestiżowych i architektonicznie oryginalnych kompleksów mieszkalnych Batumi - na pierwszej linii nad morzem, w obszarze Starego Boulevard. Okna oferują malownicze widoki, które podkreślają status i unikalność obiektu.
Kompleks oferuje poziom usług i infrastruktury w wysokości 5 ▼:
Infrastruktura kompleksu obejmuje basen i obszar SPA, kasyna, restauracje i butiki, centrum rozrywki dla dzieci, podziemny parking, całodobowa ochrona, recepcja i serwis posprzedażny.
Jest to idealna opcja zarówno dla własnego życia, jak i dla czynszów wysokiego dochodu w jednym z najbardziej wysuniętych po mieście obszarów.

Nr serii 4451DL