Mieszkanie 3 pokoi 153 m² Jermasoja, Cypr

Jermasoja, Cypr
$793,573
$5,187/m²
;
In CRM: 85600
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.11.2025

• Adres
    Profiti Ilia, 39

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,187/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    153 m²

Opis

Townhouse, położony na trzech piętrach, posiada nowoczesny i wyrafinowany design. Premia wykończenie podkreśla charyzmę tego wspaniałego domu, a przestronne werandy krajobrazowe są idealnym miejscem na relaks i cieszyć się otaczającą atmosferę. Ponadto nieruchomość posiada własną działkę z ogrodem i prywatnym basenem. Położony na cichej ulicy, ten uroczy kompleks zajmuje pożądane miejsce w samym sercu Germasoya, prestiżowej dzielnicy mieszkalnej Limassol. W zaledwie kilka minut spokojnego spaceru stąd można dotrzeć do malowniczej promenady i zanurzyć się w naturalnym pięknie Dasudi eukaliptus Park. Obszar ten oferuje zachwycającą różnorodność restauracji, sklepów i całej niezbędnej infrastruktury, zapewniając mieszkańcom nowoczesny i komfortowy styl życia w tym szybko rozwijającym się mieście. Ten dom daje możliwość życia jak chcesz - relaks przy basenie, zwiedzanie pobliskich atrakcji lub odwiedzić piękne restauracje lub sklepy w mieście. Dzięki doskonałej konstrukcji, wyjątkowej lokalizacji i wyjątkowym cechom, jest to harmonijne połączenie nowoczesnego życia energetycznego i spokojnej atmosfery w Limassol.