Dom 3 pokoi 195 m² Souni Zanatzia, Cypr

Souni Zanatzia, Cypr
$654,446
$3,356/m²
;
In CRM: 57380
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.05.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    195 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    564 m²

Opis

Urocza willa z 3 sypialniami z basenem na sprzedaż w Souni, Limassol. Cechy własności Prywatny basen 4m x 8m otoczony 1m stylowej brukowej Drewniana pergola idealna do cieniowania na zewnątrz życia i jadalni Nowoczesne płytki ceramiczne na całym parterze i łazienki Słoneczny i elektryczny system podgrzewania wody Klimatyzacja we wszystkich pokojach (jednostek podzielonych) na rok-okrągły komfort Kominek na przytulne wieczory zimowe Przygotowanie ogrodu na glebę gotowa na wizję krajobrazu Przepis dotyczący instalacji paneli fotowoltaicznych Przygotowanie do ogrzewania grzejników elektrycznych Dostępność Dom Powierzchnia wewnętrzna 175 m2 Pokryte werandy 20 m2 Status: W trakcie budowy