Mieszkanie 2 pokoi 51 m² Zagrzeb, Chorwacja

Chorwacja, Zagrzeb
$193,752
$3,799/m²
;
Data aktualizacji: 30.08.2024

Lokalizacja

  • Kraj
    Chorwacja
  • Miasto
    Zagrzeb
  • Adres
    Ulica Dure Basariceka, 1

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,799/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    51 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1850
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Opis

APARTMENT, SALE, GORNJI GRAD, BASARIČEKOVA, TWO STUDIO APARTMENTS TOTAL 51m2,High-quality and very appealing studio apartments of 28.50m2 and 22.50m2 that have been decorated and are currently in the function of a well-established and long-term lease, and therefore it is possible to take over current tenants for both studios. In 2014, the owner completely adapted them and prepared them for rent. It is possible to convert them into one comfortable two-room apartment. I26916 Đure Basarička

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?