Penthouse 5 pokojów 250 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$285,602
VAT
$1,142/m²
;
Data aktualizacji: 9.04.2026

Cena za m²
    $1,142/m²
  • Piętro
    Piętro
    7
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    250 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    180 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2014
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7