Mieszkanie 4 pokoi 139 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$267,979
$1,928/m²
;
In CRM: 2885
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.12.2025

Cena za m²
    $1,928/m²
  • Piętro
    Piętro
    7
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    139 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2014
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    8

Opis

Oferujemy przestronny, umeblowany, czteropokojowy apartament z widokiem na morze w kompleksie Olimp w Świętym Własie.

Apartament o powierzchni 139 m² znajduje się na 7. piętrze.

Apartament składa się z: przedpokoju, przestronnego salonu z jadalnią i aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki z toaletą i prysznicem, osobnej toalety oraz dwóch tarasów, w tym jednego z widokiem na morze.

Apartament jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania lub wynajęcia jako inwestycja.

Kompleks Olimp oferuje: całodobową ochronę, monitoring, ograniczony dostęp, konserwację techniczną, utrzymanie części wspólnych, parking, basen z leżakami, restaurację, bar przy basenie itp.

Budynek posiada numer 16 ustawy o ochronie nieruchomości.

Budynek jest utrzymany.

Kompleks znajduje się 300 metrów od morza i znajduje się w centralnej części Świętego Własu.

Wokół kompleksu znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura. W pobliżu znajdują się: supermarkety, sklepy, apteka, przystanek autobusowy, restauracje, bary szybkiej obsługi, plaża i inne atrakcje.

Posiadamy wiele zróżnicowanych nieruchomości na całym wybrzeżu Morza Czarnego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!