Mieszkanie 2 pokoi 64 m² Tirana Municipality, Albania

Albania, Tirana Municipality, Tirana
$134,138
$2,096/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

Cena za m²
    $2,096/m²
  • Piętro
    Piętro
    8
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    64 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    57 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2017
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    8

Informacje handlowe

  • Cena stała

Informacje o płatności

  • Czysta sprzedaż

Opis

APARTAMENT 1 + 1 NA SPRZEDAŻ, MISTO MAME!! Szczegóły dotyczące własności: - Rok budowy: 2015 - Powierzchnia całkowita: 64 m ² - Powierzchnia netto: 56.98 m ² - Piętro: 8 (górne piętro) - Z windą Układ wnętrza: - Salon razem z kuchnią - 1 Sypialnia - 1 Łazienka z oknem - 1 Balkon Aby uzyskać więcej informacji lub zaplanować wizytę w obiekcie, skontaktuj się z nami.