Mieszkanie 131 m² Bashkia Vlore, Albania

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
$216,047
$1,649/m²
;
In CRM: 2246
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.04.2026

Cena za m²
    $1,649/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    131 m²

Opis

Umeblowane mieszkanie 3 + 1 na sprzedaż - Vlora Dobrze zaplanowane 3 + 1 apartament położony na 8 piętrze, o łącznej powierzchni 131 m ². Układ obejmuje trzy sypialnie, jasny salon, dwie łazienki (dwie toalety), jeden balkon i oddzielny magazyn. Istnieje również praktyczna przestrzeń użytkowa / pralnia, idealna do szaf, prasowania, suszenia lub dodatkowego przechowywania w gospodarstwie domowym. Dzięki obecności dwóch łazienek, apartament można łatwo podzielić na dwie oddzielne jednostki, co czyni go doskonałą opcją dla dochodów z wynajmu i celów inwestycyjnych, oprócz komfortowego życia rodzinnego. Wygodne położenie: 7 minut od Vlora Marina 10- 15 minut spacerem do plaży Silny wybór dla komfortowego życia miasta lub inteligentnej inwestycji w obszarze rosnącym. Cena jest podana bez mebli.