Mieszkanie 1 pokój 34 m² Rawai, Tajlandia

Tajlandia, Rawai
$149,427
$4,395/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

Cena za m²
    $4,395/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    34 m²

Opis

RAW22832

Ten nowoczesny rozwój mieszkaniowy w Rawai jest przeznaczony dla kupujących poszukujących zrównoważonego stylu życia i inteligentnych inwestycji w południowej Phuket. Projekt łączy w sobie nowoczesną architekturę, dobrze zaplanowane przestrzenie mieszkalne i obiekty inspirowane resortem, co czyni go równie atrakcyjnym dla użytku osobistego i dochodów z wynajmu.

Kluczowe zalety:

  • Infrastruktura w stylu resortowym dla codziennego komfortu
  • Elastyczny plan płatności podczas budowy
  • Wynajem basen z profesjonalnym zarządzaniem
  • Opcja finansowania dostępna po zakończeniu
  • Silny popyt na wynajem w obszarze Rawai

Lokalizacja:
Położony w Rawai, jednym z najbardziej rozwiniętych obszarów mieszkalnych i stylu życia Phuket. Projekt znajduje się w pobliżu Rawai Beach, Nai Harn Beach, Chalong Pier, międzynarodowych restauracji, kawiarni, supermarketów, centrów fitness i obiektów wellness. Łatwy dostęp do malowniczych punktów widokowych i popularnych południowych atrakcji Phuket dodaje do jego długoterminowego odwołania.