Condo z 1 sypialnią Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$74,328
$1,402/m²
;
In CRM: 1100831
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $1,402/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    53 m²

Opis

Kąt Condominium Duże Studio na sprzedaż Jomtien Pattaya

Ten duży studio znajduje się na 12 piętrze i oferuje 53 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Układ czuje się otwarty i dobrze dopasowany, co wspiera wygodne codzienne życie. Wyższa pozycja podłogi zapewnia czysty widok na morze i tworzy jasną atmosferę w całej jednostce.

Urządzenie jest w pełni umeblowane i jest gotowe do natychmiastowego użycia. Funkcjonalna kuchnia wspiera codzienne potrzeby kulinarne i praktyczne życie. Łazienka posiada stylowy design z dużym prysznicem, który zwiększa komfort i użyteczność. Klimatyzacja zapewnia przyjemny klimat w pomieszczeniach przez cały rok. Balkon rozszerza przestrzeń życiową i pozwala mieszkańcom cieszyć się widokiem na morze w zrelaksowanym otoczeniu.

Mieszkańcy mają dostęp do pełnego wachlarza wspólnych obiektów w budynku. Do dyspozycji Gości jest duży basen dla dzieci i w pełni wyposażone centrum fitness. W budynku znajduje się również pralnia elektronicznych wind dostępu karty klucz i bezpieczny parking pod przykrywką. Klimatyzowany klub i kawiarnia na miejscu dodać wygodę do codziennego życia. Posiadłość utrzymuje całodobową ochronę, aby wspierać bezpieczeństwo i spokój umysłu.

Ta jednostka pasuje do kupujących, którzy szukają przestronne studio z widokiem na morze w dobrze ugruntowanym condominium.

Szczegóły dotyczące własności

Typ jednostki: Studio
Piętro: 12
Powierzchnia mieszkalna: 53 m kw.
Sypialnie: 1
Kąpiele: 1
Balkon: 1
Widok: Widok na morze
Meble: W pełni wyposażone