Willa 5 pokojów 584 m² Si Sunthon, Tajlandia

Tajlandia, Si Sunthon
$1,42M
$2,432/m²
;
Data aktualizacji: 23.02.2026

• Adres
    phk4023

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    584 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    584 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    618 m²

Opis

Wille z czterema lub pięcioma sypialniami i basenem nieskończoności z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze i góry.

Lokalizacja na mapie

Tajlandia, Si Sunthon

Wideo recenzja 5 pokojów Willa w Si Sunthon, Tajlandia

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte