Mieszkanie 5 pokojów 654 m² Thalang, Tajlandia

Thalang, Tajlandia, Thep Krasatti
$2,44M
$3,737/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

Cena za m²
    $3,737/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    654 m²

Opis

LAG22527

Na rozległej powierzchni 2788 m kw., ten wykwintny 5-pokojowy, 6-łazienkowy majątek oferuje niezrównaną mieszankę wyrafinowania i spokoju.

Z zapierającym dech w piersiach widokiem na jezioro i bujne ogrody, ta nieruchomość jest przeznaczona dla tych, którzy szukają elegancji, prywatności i ostatecznego komfortu.

Główne korzyści:

  • Ekspansywny 2,788 m2 powierzchni
  • 5 przestronnych sypialni i 6 luksusowych łazienek
  • Oszałamiający widok na jezioro i ogród
  • Prywatny basen z jacuzzi i wodospad
  • Taras na dachu dla widoków panoramicznych
  • Prywatna sauna dla ostatecznego relaksu
  • Sala przy basenie dla rozrywki na świeżym powietrzu
  • Kwatery służącej dedykowanej
  • Zakryty parking dla 4 samochodów
  • Pierwszorzędna lokalizacja w pobliżu plaż, restauracji i elitarnych kurortów

Lokalizacja:

Położony w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Phuket, ten majątek oferuje spokojny, ale wygodny styl życia.

Pryszczyste plaże, światowej klasy restauracje i luksusowe kurorty są zaledwie kilka chwil stąd, zapewniając łatwy dostęp do najlepszych na wyspie życia.

Projekt (wewnętrzne / zewnętrzne):