Szeregowiec 2 pokoi 70 m² Fuente Alamo de Murcia, Hiszpania

Fuente Alamo de Murcia, Hiszpania
$251,506
$3,593/m²
;
In CRM: 470844
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    70 m²

Opis

Witaj w nowym życiu w harmonii z naturą. Odkryj unikalny kompleks mieszkalny w La Pinilla (Murcia), stworzony dla tych, którzy szukają domu, który łączy w sobie ciszę, piękno naturalne i nowoczesną trwałość. Z przyjaznych środowisku i energooszczędnych domów, jest to nie tylko seria domów, ale starannie zaplanowana społeczność, która sprawia, że życie jej mieszkańców bardziej bogate i wygodne. Kompleks znajduje się w pobliżu rajskich plaż Bolnuevo i zaledwie 25 minut od międzynarodowego lotniska w Murcia Region (RMU). Doskonale łączy wiejski urok i nowoczesną dostępność transportu. malownicze szlaki turystyczne i rekreacyjne; wygodna bliskość miast Murcia i Kartageny; rozwinięta infrastruktura w pobliżu: szpitale, szkoły, centra handlowe i inne niezbędne usługi. Kompleks posiada rozległe tereny zielone, boiska sportowe, rondo-zegar bezpieczeństwa, szybki Internet i doskonałe połączenia transportowe. Ponadto zapewnione są przestronne obszary publiczne dla imprez społecznych i placów zabaw dla dzieci, które stanowią idealne środowisko życia, rozwoju i komunikacji.